Wybierz budynek i wyszukaj mieszkanie lub lokal usługowy

O inwestycji

Park Ostrowska to nowoczesne osiedle mieszkaniowe dedykowane dla osób ceniących ciszę i spokój, przestrzeń, elegancję, otoczenie pełne zieleni, z jednoczesnym zachowaniem bliskości do centrum miasta. Oryginalna architektura, duże odległości pomiędzy budynkami, malownicze zagospodarowanie Parku Osiedlowego z jeziorkiem w punkcie centralnym.

wykończenie klatek schodowych czy wysoka jakość użytych materiałów - to i wiele innych czynników sprawia, że osiedle znacząco przewyższa standardy szczecińskich inwestycji. Docelowo na osiedlu znajdować się będzie ok. 600 lokali mieszkalnych oraz kilka usługowych. Dotychczas zostały zakończone cztery etapy inwestycji.

I - IV etap zakończony

Przestrzeń
Przyroda
Duże balkony i ogrody
Plac zabaw
Bliskość centrum
Rowerownie i wózkownie
Miejsca postojowe
Zacisze
Komórki lokatorskie
Prestiż

LOKALIZACJA

Osiedle Park Ostrowska znajduje się na pograniczu Warszewa i Żelechowa. Do ścisłego centrum miasta dojazd zajmuje ok. 10 minut. Mimo tak bliskiej odległości, osiedle jest doskonale schowane, a spory dystans od głównej drogi gwarantuje ciszę i spokój od miejskiego zgiełku. Dla niezmotoryzowanych dojazd do centrum zapewni dogodna komunikacja miejska (autobusy nr 63, 101, 107, 524). W bliskiej odległości od osiedla znajdują się sklepy, szkoły czy przedszkole.

Ponadto na terenie osiedla funkcjonuje prestiżowy salon fryzjerski z gabinetem piękności ARTMASTERS Marcin Rudiuk. W jednym z lokali usługowych, trwają przygotowania do otworzenia niepublicznego przedszkola Norlandia, należącego do norweskiej sieci przedszkoli. Przed oddaniem do użytku budynków z IV etapu inwestycji, powstanie również sklep spożywczy.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej