Wybierz budynek i wyszukaj mieszkanie lub lokal usługowy

Wyszukaj mieszkanie Wyszukaj mieszkanie

Liczba pokoi
Piętro
Metraż od
do

Mieszkania

IV etap inwestycji obejmuje 96 komfortowych mieszkań o powierzchni od 43 do 81 m2. Do każdego mieszkania przynależeć będzie duży balkon albo ogródek.

 • drzwi wejściowe stalowe
 • posadzki – wylewka betonowa
 • ściany murowane, tynki gipsowe
 • instalacje sanitarne, w tym grzejniki
 • instalacje elektryczne, w tym włączniki i gniazdka
 • parapety wewnętrzne granitowe
 • stolarka okienna PCV
 • balkony wykończone deską kompozytową
 • ogrody (trawnik + taras wykonany z deski kompozytowej, ogrodzone)
 • ogrzewanie z sieci miejskiej
 • brak gazu na osiedlu

Klatki schodowe będą się prezentowały wyjątkowo prestiżowo i oryginalnie. Na posadzkach i ścianach będzie dominował kamień naturalny w odcieniach szarości, a drewniane elementy nadadzą jednocześnie ciepłego i eleganckiego szyku. Na poziomie -1 zaprojektowano halę garażową, która pomieści 96 miejsc postojowych i 96 komórek lokatorskich, czyli tyle samo, ile będzie mieszkań. Ponadto przewidziano również dwie rowerownie oraz trzy wózkownie. Wszystkie kondygnacje będzie łączyła nowoczesna, cichobieżna winda.

Lokale usługowe

W budynkach przy ul. Ostrowskiej 40, 20, 22 znajdują się lokale usługowe. W części z nich trwają prace budowlane pod prywatne przedszkole Norlandia. Przed oddaniem do użytku budynków wchodzących w skład IV etapu inwestycji, zacznie funkcjonować sklep spożywczy. Z kolei w odrestaurowanym Pałacu znajduje się prestiżowy salon fryzjerski z gabinetem piękności. Niektóre lokale o powierzchni od 48 do 200 m2 wciąż są dostępne na sprzedaż. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 91 424 20 00.

Dowiedz się wiecej o tej ofercie tel. 91 424 2000

O inwestycji

Park Ostrowska to nowoczesne osiedle mieszkaniowe dedykowane dla osób ceniących ciszę i spokój, przestrzeń, elegancję, otoczenie pełne zieleni, z jednoczesnym zachowaniem bliskości do centrum miasta. Oryginalna architektura, duże odległości pomiędzy budynkami, malownicze zagospodarowanie Parku Osiedlowego z jeziorkiem w punkcie centralnym,

wykończenie klatek schodowych czy wysoka jakość użytych materiałów - to i wiele innych czynników sprawia, że osiedle znacząco przewyższa standardy szczecińskich inwestycji. Docelowo na osiedlu znajdować się będzie ok. 600 lokali mieszkalnych oraz kilka usługowych. Dotychczas zostały zakończone trzy etapy inwestycji

I Etap - zakończony

Polegał na wykończeniu i renowacji XX-wiecznego Pałacu, który stanowi teraz wizytówkę osiedla. Obecnie pełni funkcję głównie mieszkalną. W budynku znajduje się również prestiżowy salon fryzjerski z gabinetem piękności ARTMASTERS Marcin Rudiuk.

II etap – zakończony

Obejmował budowę pięciu budynków. W części z nich znajdują się lokale usługowe, niektóre wciąż dostępne na sprzedaż. W pozostałych funkcjonować będzie sklep spożywczy oraz przedszkole Norlandia. Norweska sieć przedszkoli dynamicznie rozwija swoją działalność na terenie Polski, w Szczecinie będzie to ich pierwszy punkt.

III Etap - zakończony
Obejmował budowę czterech budynków

Obecnie realizujemy IV etap

Zakończenie prac budowlanych nastąpi w II kwartale 2020 r. Zaprojektowano 3 budynki 3 piętrowe, łącznie 96 mieszkań. Apartamentowce zlokalizowane będą w bliskim sąsiedztwie skarpy, z widokiem na zieleń, park osiedlowy czy Odrę. Duże odległości pomiędzy budynkami dadzą poczucie intymności i wyjątkowego komfortu.

Wyposażone zostaną w cichobieżne windy, rowerownie i wózkownie. Do każdego mieszkania przynależeć będzie przestronny ogród bądź balkon wykończony deską kompozytową.
Na poziomie -1 przewidziane są miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

Przestrzeń
Przyroda
Duże balkony i ogrody
Plac zabaw
Bliskość centrum
Rowerownie i wózkownie
Miejsca postojowe
Zacisze
Komórki lokatorskie
Prestiż

LOKALIZACJA

Osiedle Park Ostrowska znajduje się na pograniczu Warszewa i Żelechowa. Do ścisłego centrum miasta dojazd zajmuje ok. 10 minut. Mimo tak bliskiej odległości, osiedle jest doskonale schowane, a spory dystans od głównej drogi gwarantuje ciszę i spokój od miejskiego zgiełku. Dla niezmotoryzowanych dojazd do centrum zapewni dogodna komunikacja miejska (autobusy nr 63, 101, 107, 524). W bliskiej odległości od osiedla znajdują się sklepy, szkoły czy przedszkole.

Ponadto na terenie osiedla funkcjonuje prestiżowy salon fryzjerski z gabinetem piękności ARTMASTERS Marcin Rudiuk. W jednym z lokali usługowych, trwają przygotowania do otworzenia niepublicznego przedszkola Norlandia, należącego do norweskiej sieci przedszkoli. Przed oddaniem do użytku budynków z IV etapu inwestycji, powstanie również sklep spożywczy.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej